FACEBOOK TWITTER RSS

Stag SpreylerYazar: admin | Geciktirici ürünler | 29 May 2015 | 0 Yorum

Stag Spreyler

Stag spreyler geciktirici ve sertleştirici olarak satışa sunulan ilaçtır. Sprey şeklinde olması son derece kolay kullanım sağlar. Bunun yanı sıra uygun fiyatı ve etkisiyle erkekler için vazgeçilmez haline gelmiştir. Stag 9000 Sprey ile yaşadığınız sertleşme problemlerinizi ortadan kaldırdığınız gibi daha uzun cinsel ilişkinin tadına bakabileceksiniz. Bitkisel bileşenlerle üretilmiş olan Stag sprey hiçbir yan etkisi olmadan sadece cinsel problemlerinizi çözer. Etki süresinin kısa olması bir diğer avantaj olarak dikkat çekiyor.

Stag Sprey Nasıl İşe Yarıyor?

Stag sprey penis gövdesine ve ucuna doğru püskürtülerek kullanılıyor. Bu noktada ilaç penis derisine işliyor ve deri tarafından çekiliyor. Bir kullanımda sıkılacak olan 6 püskürtme yeterli olacaktır. 15 dakika içinde ilaç peniste kan dolaşımını sağlayan damarları genişletiyor ve daha hızlı kan akışı sağlıyor. Bu esnada genişleyen damarlar dolayısıyla kan sirkülasyonu artıyor. Daha kalın bir penise sahip oluyorsunuz ve maksimum bir sertlikle ilişkiye hazırlanıyorsunuz.

Stag Sprey Yorumları

Stag sprey için kullanıcılardan gelen yorumlara bakıldığında hep olumlu etkiler göze çarpıyor. Yan etkisinin olmaması dolayısıyla herhangi bir olumsuzlukla karşılaşan kimse yok. Bununla beraber 15 dakikada etki etmesine rağmen yaklaşık 4 saate kadar ereksiyon sağlaması oldukça çok söyleniyor. Ufak bir sprey boyutunda olan Stag, cepte dahi taşınabiliyor. Bu noktalarda avantajları elinde bulundurduğu için Stag sprey yorumları hep pozitif oluyor.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar