FACEBOOK TWITTER RSS

Stag 9000 Sprey KullanımıYazar: admin | Geciktirici ürünler | 02 May 2016 | 0 Yorum

Stag 9000 Sprey Kullanımı

Erken boşalma sorunuyla karşılaşan erkeklere Stag 9000 sprey kullanımı en çok tavsiye edilen şeylerden biridir. Birçok geciktirici ürün olmasına rağmen erkeklerin tavsiyelerinde bu gibi değişmez noktalar görmek mümkündür. Kimine göre bu durum tamamen spreylerin seks hayatına olumsuz hiçbir etki katmamasından, aksine orgazm sürenizi ortalama olarak 5 kata kadar uzatmasından kaynaklanmaktadır.

Gerçekten etki konusunda diğer ürünlerle kıyaslandığında aktif bir ürün olduğunu görebiliyoruz. Bunun yanında en büyük avantajıysa kullanım kolaylığı olarak görülüyor. Bir anlamda erkekler için esas önemli olan detaylardan birisi de budur. Kremlerin az kullanılmasının nedeni tamamen penis üzerine uygulanarak sürülmesinden ötürüdür.

Stag 9000 Sprey Nasıl Kullanılır?

Stag 9000 sprey nasıl kullanılır sorusuna ilişkin olarak yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz. Öncelikle ürün yalnızca ereksiyon halindeki penise uygulanmaktadır. Yapacağınız uygulama her seferinde 5-6 püskürtme şeklindedir. Penisin baş kısmından başlayıp etek kısmına doğru ilerleyebilirsiniz. Bu yönden testislere de sıkıldığını görebiliyor, erkeklerden etkili sonuçlar alındığını duyabiliyoruz.

Stag 9000 sprey kullanımı sırasında en önemli detay penisin gövde kısmına uygulanmasıdır. Bu kısma özellikle etkili bir sonuç alabilmek için ıskalamadan püskürtmeniz gerekir. Çünkü asıl etkili sonuçların alınmasında en önemli kısım burasıdır. Geciktirici etki yaklaşık olarak 30 dakikalık bir sürede kendisini gösterir ve uzun saatler boyunca size muntazam bir seks hayatı vadeder. Bunu yaşarken hem kendinize hem de partnerinize alışık olmadığınız bir cinsel yaşam armağan etmiş olursunuz.

Stag 9000 satış: http://www.stag9000geciktiricisprey.com

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar