FACEBOOK TWITTER RSS

Spanish Fly Kullanımı ve YararlarıYazar: admin | Cinsel sağlık ürünleri | 20 Şub 2015 | 0 Yorum

 

Spanish Fly ürünü bayan uyarıcı damlalar arasında en etkili olan ürünlerden biridir. Kan yolu ile vücuda seks sinyalleri gönderebilen bu ürünü kullandıktan sonra etkilerine sizler bile şaşıracaksınız. Cinsel anlamda isteksizlik sorunlarınıza çözüm olabilecek bu ürün, sizleri adeta seks düşkünü biri haline getirecek ve çevrenizde bulunan erkeklere karşı daha duyarlı hareketler sergileyebileceksiniz. İspanyol sineği olarak da bilinen bu ürün, eski zamandan beri en çok tercih edilen ve en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Spanish Fly Özellikleri Nelerdir ?

Ürün oldukça etkili olmakla birlikte bir çok konudan dolayı sizlerin seks ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir. Bu ürünü kullandıktan sonra cinsel isteksizlik ve orgazm olamama gibi her hangi bir sorun yaşamayacak ve daima sekse karşı duyarlı bir hal alabileceksiniz. Kullanmaya başladıktan sonra beyne cinsel anlamda uyarıcı sinyaller göndererek sizlerin cinsel birlikteliklerine verdiği kaliteli arttıracak ve partnerleriniz ile birlikte her hangi bir sorun yaşamadan daima mutlu bir şekilde cinsel birliktelik yaşamanızı sağlayacaktır. Cinsel hayatın temeli olarak bilinen bu ürünler, sizlerin her zaman ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir.

Spanish Fly Kullanımı

Kullanımı oldukça kolay ve basit olan Spanish Fly ürünün etkisi, kullanımı kadar basit değildir. Oldukça yüksek etkiye sahip olması nedeniyle kullanımdan kısa süre sonra etkilerini sizlere gösterebilecektir. Cinsel anlamda her zaman haz ve istek dolu olabileceğiniz gibi ürünün tam olarak etkilerini görebilmek için bilmeniz ve uymanız gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar arasında en önemli olanı gün içerisinde 1 defadan fazla tüketim gerçekleştirmemek olacaktır. Bununla birlikte alkollü ve asitli içecekler ile birlikte tükettiğiniz takdirde de ürünün tam olarak etkilerini göremeyeceksiniz. İlişkilerinizden yaklaşık olarak 30 dakika önce almanız durumunda doğru bir kullanım gerçekleştirmiş olursunuz.

kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Orgazm

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar