FACEBOOK TWITTER RSS

Penis Büyütücü Haplar Zararlı MıYazar: admin | Penis büyütücüler | 27 May 2016 | 0 Yorum

Penis Büyütücü Haplar Zararlı Mı

Günümüzde penis boyu çoğu erkek için büyük önem taşımakta ve bu konu erkekler arasında büyüklük ve güç göstergesi olarak sürekli dile getirilmektedir. Öyle ki bazı erkekler penis boylarını abartarak anlatmaktalar. Erkek penis boyunun büyük olması halinde partnerinin kendisini daha çok seveceğini ve kendisine daha çok bağlanacağını düşünüyor. Bu düşüncesinde haksız da sayılmaz. Çünkü erkeklerin penislerinin büyük olması kadınları daha fazla tahrik edebiliyor. Hatta daha da ileri giderek büyük penisin kendilerini daha da azdıracağını düşünen kadınların sayısı da az değil.

Bu durum cinsel sağlık ürünleri üreticilerini de tetikleyerek piyasaya pek çok penis büyütücü ürün çıkmasına sebep olmuştur. Bu ürünlerin başında da penis büyütücü haplar gelmektedir. Bu haplar sayesinde penisleri küçük olan pek çok erkek bu sıkıntısından kurtulmuştur.

Penis büyütücü hapların etkileri 

Penis büyütücü hapların en büyük etkisi erkeklerin psikolojisi üzerinde olmaktadır. Penis büyütücü hap kullanıp penisi büyüyen erkek partneri karşısında da ekstra değer kazanmaktadır. Erkeğinin büyüyen penisi karşısında zevkten eriyen ve çıldıran kadında cinsel isteksizlik diye bir sorun kalmayacaktır. Büyüyen penisin vajina ile sürtünmesi daha fazla olmakta bu da hem erkekte hem de kadında meydana gelen zevki doruk noktasına çıkarmaktadır.

Penis büyütücü Hapın kullanım şekli

Bu haplar ağız yoluyla bol su içerek alınır. Çoğunlukla bitkisel tarzda ürünler olduklarından belirli bir yan etkileri de yoktur. Kullanım şekilleri satın alacağınız ürünün ambalaj içeriğinde de bulunur.

Diyaliz hastaları, Kanser hastaları, kalp ve damar hastalarının kullanması sakıncalı olabilir. Ayrıca 16 yaşından küçüklerin bu tarz hapları kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar