FACEBOOK TWITTER RSS

İlk Cinsel İlişki Nasıl YapılırYazar: admin | Cinsel sağlık ürünleri | 02 Ara 2014 | 0 Yorum

İlk cinsel birliktelik hem erkekler için hem de kadınlar için çok önemlidir. Bu durum o kadar zevk vericidir ki aynı zamanda kadınlar için bir o kadar da acı verici olmaktadır. Sevinç mutluluk suçluluk psikolojisi ve acı hepsi bir arada yaşanmaktadır. Bunlara o kadar çok dikkat etmek gerekir ki her iki tarafın da birbirini üzmemesi ve hassas olması gerekir. Tabi yine ilk ilişki de hard hareketlerden kaçınılması gerekir. Her zaman için soft hareketler çok daha sevindirici olacaktır. Genelde ilk ilişkilerde ne yapılacağı pek bilinmez. O yüzden çoğu kişi ilk cinsel ilişki nasıl yapılır diye merak eder ve bunun cevabını arar. Cinsel ilişkiyi bir şekilde başarabilirsiniz. Ama burada önemli olan bu esna da ne gibi ekstralardan faydalanmanız gerektiğidir.  İlk seferde her zaman için kayganlaştırıcı ürünlerin yardımı olması gerekir. Lubricant kaydırıcı jeller sayesinde hareketlerin daha kaygan ve zevk verici olduğunu söyleyebiliriz. Partnerinizi incitmeden keyifli bir seks içi kaydırıcı jellerden yardım alabilirsiniz.

Prezervatif kullanımı da kesinlikle unutulmamalıdır. İlk ilişkilerde bayanlar hormonal açıdan tamamen olgunlaşacağı için istenmeyen ir gebelik oluşma ihtimali yüksektir. Tamda bu nokta da kondom kullanımı büyük önem taşır. Cinsel birlikteliğinizi ve ilişkinizi garanti altına almış olursunuz.

Erkekler ve bayanlar için ilk cinsel ilişki deneyimi son derece heyecanlı geçer. O yüzden erkeklerin erken boşalma yaşaması ihtimali vardır. Bu durumu ortadan kaldırabilmek için yapılması gereken şey biraz olsun heyecanı rahatlatıcı ve gevşetici ürünlerden kullanmaktır. Bunu misal olarak kamagra bay bayan uyarıcı jel ile giderebilirsiniz. Hem kendiniz hem de partneriniz birlikte kullanarak gerginliğinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bunlara dikkat ettiğinizde karşılığını alamamanız nerede ise imkansız bir hale gelir. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye edilir.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar