FACEBOOK TWITTER RSS

Geciktirici spreyin etkileri ve kullanımıYazar: admin | Geciktirici ürünler | 04 Mar 2015 | 0 Yorum

 

Geciktirici sprey cinsel ilişkiden 15 dakika önce erkeklerin penisine sıkarak kullandığı bir cinsel üründür. Bu cinsel ürünün etkisi cinsel ilişkinin uzun sürmesini sağlayan ve cinsel performansın değişmemesini destekleyen üründür. Yani boşalma süresini uzatmakla yükümlüdür ancak sertleşme gibi performanslardan sorumlu değildir. Ürünü kullanmadan önce temiz tene kullanılması gerekmektedir ayrıca ürünü kullanırken erekte olması kesin olarak şarttır. Aksi halde homojen sürülmeyen spreyin etkisi de oldukça risklidir.

Geciktiricilerin genel olarak görevini üstlenen spreyin yanlış kullanımlarında gün boyunca ve hayat boyunca cinsel sağlığınızı riske atacak yan etkileri bulunur. Geciktirici spreyi kullanmadan önce temiz tene kullanmalısınız, kullanım dozajını kesinlikle aşmayınız ve aştığınız takdirde de bol su ile yıkayınız. Kullanım dozajını aşarsanız gün içinde etki süresince cinsel performansınız düşebilir. Bu cinsel performansın düşmesi genel olarak tek günlük olmaktadır ancak yan etkilerinin kalıcı olduğu vakalarda görülmüştür.

Belirtmeliyiz ki geciktirici spreyler genel olarak biyolojik uyuşturuculardan oluşmaktadır. Biyolojik olarak penisinize geç uyarı gider ve bunun sonucunda da geç boşalırsınız. Geciktirici spreyin fazla kullanımı penisin uyarılmaması anlamına gelebilmektedir. Bu açıdan cinsel performansınızı belirgin şekilde etkileyebilir.

Geciktirici ürünlerini kullanmaması gereken kişiler ve kullanmaması önerilen kişiler bulunmaktadır. Geciktirici spreyi 18 yaşından küçüklerin kullanması yasal olarak yasaklanmıştır. Bu yasak tıbbi olarak oldukça yerinde bir yasaktır çünkü biyolojik olarak gelişimini tamamlamamış bireylerin bu tür ürünler kullanması hatta satın alması dahi yasaktır. 65 üstü yaş grubu için de geciktirici ürünlerin kullanılmaması gerekir. Kullanıldığı takdir de geciktiricilerin etki saatleri kadar süre cinsel yaşamı bitebilir ve o gün içerisinde oldukça cinsel ilişkiye giremeyebilir.

Geciktiriciyi sertleşme problemi olan kişilerde kullanmamalıdır. Çünkü geciktiriciler içeriğinde biyolojik olarak uyuşturucu barındırmaktadır. Ki zaten serleşme az uyarılmadan kaynaklı bir sorundur ve geciktiriciler ile birlikte bu sorunlar belirginleşir ve etki süresince cinsel ilişkiye girilmemesini sağlar.

Geciktiricilerin genel olarak etki süreleri 24 saat ile 4 saat arasında değişmektedir. Temiz tene spreyler sıkılmalıdır ve bir kere sıkılması yeterlidir. Her cinsel ilişki için spreyin sıkılması yenilenmez.

 

kaynak: http://www.uzmantv.com/konu/geciktirici-urunler

Etiketler:

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar