FACEBOOK TWITTER RSS

Bitkisel Enerji Kaynakları NelerdirYazar: admin | Cinsel sağlık ürünleri | 06 Nis 2015 | 0 Yorum

 

Bitkisel enerji kaynakları sayesinde cinsel performansınızı maksimum seviyeye çekebilirsiniz. Bu maddeler yiyecek ve içeceklerde oluşan bir takım bitkilerin vücuda sağladığı etkileri bizlere yansıtabilmektedir. Cinsel hayatınıza renk katmak ve her zaman daha kesin sonuçlara ulaşabilmek için bu bitkileri sizlerde deneyebilirsiniz. Bu bitkileri detaylı olarak inceleyelim.

Bitkisel Enerji Kaynakları Hangileridir

Amil Nitrit: Bu madde damarlarınızın açılmasını sağlayan bir ilaç olarak da bilinmektedir. Bu sayede kan dolaşımınız normaline oranla bir hayli artış gösterebilir ve cinsel hayatınıza yeni heyecan katabilmenize olanak tanır. Fakat bu madde, cinsel birliktelik sırasında kesinlikle kullanılmamalıdır.

Saparna: Bu bitkide yer alan bir takım bölümlerde bulunan karışımlar, eski zamanlarda Afrodizyak olarak kullanılmaktaydı. Ortaya çıkan bu karışım sonucunda bir takım hormonların bulunduğu açıklanmıştı.

Çadıruşağı Otu: Bu bitki sadece Asya’da yetişmektedir. Tadı ile pek tercih edilmeyen bu bitki, oldukça kötü bir kokuya sahiptir. Doğu ülkelerinde uyarıcı ve afrodizyak etken maddesi olarak kullanıldığı belirtilmiştir.

Ginseng: Uzun yıllardır Çin’de bir çok ilaçta kullanılmakta olan bir bitkidir. Günümüze baktığımızda hala bir takım ürünlerde yer alan bu madde, etki bazı olarak oldukça kuvvetli ve ilişkilerde isteksizlik sorunlarının yanı sıra performans gibi sorunları da çözebilmektedir.

Meyan Kökü: Tıp dilinde oldukça yaygın olarak kullanılan bir türü de meyan köküdür. Bu bitkiden elde edilen toz, kadınlar üzerinde etkili bir şekilde tepki verebilmekte ve afrodizyak üretebilmektedir. Kadınların uyarılması ve cinsel isteksizlik gibi sorunların çözümü için tercih edilen bitki, günümüzde bir çok ilaçta kullanımı devam etmektedir.

Rezene: En etkili afrodizyak ilaçlarından biri olarak bilinir ve yıllardır kullanılmaktadır. Çayda yapılabilen bu bitki ile afrodizyak içeren ilaçlarda tohumu kullanılmaktadır.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Son Yorumlar

    Popüler Yazılar